Wypożyczalnia samochodów Gdańsk i parking przy lotnisku.

Wyjeżdżając na wakacje samolotem często zastanawiamy się co zrobić z samochodem w czasie naszej nieobecności. Nie każdy przecież dysponuje własnym garażem, a wielu z nas korzysta z parkingów pod blokami, na których nie ma dozoru. Pozostawienie auta na 2 tygodnie może zostać zauważone i spowodować zainteresowanie złodziei. W takiej sytuacji dobrym pomysłem wydaje się być skorzystanie z oferty parkingu zlokalizowanego przy lotnisku.

Przy Gdańskim lotnisku znajduje się duży parking. jest on dozorowany i podzielony na strefy. Wybór miejsca do parkowania zależy od tego na jaki okres chcemy pozostawić samochód. Wydzielono strefy dla przywożących i odbierających, a więc strefę, w której parkowanie zwykle nie trwa dłużej niż 1-2 godziny. Wydzielono również specjalne strefy dla osób pozostawiających swoje samochody na dłużej.

Oczywiście długoterminowe zostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku nie jest bezpłatne. Dyrekcja parkingu zróżnicowała jednak opłaty, których wysokość jest zależna od czasu, na który zostawiamy samochód. Dodatkowo można także skorzystać z promocji, które pojawiają się okresowo. Mogą się zdarzać promocje dla klientów konkretnych linii lotniczych lub lotów czarterowych, niezależnie od tego, która linia lotnicza je realizuje.

Z parkingu przy lotnisku korzysta także wypożyczalnia samochodów Gdańsk. To właśnie tam parkują samochody, które ma w swojej ofercie. Oczywiście na parkingu przy lotnisku nie mogą stać wszystkie auta z oferty, ale wypożyczalnia samochodów Gdańsk dba o to, żeby znalazły się tam najbardziej popularne modele. Na parking również zostanie podstawiony pojazd wcześniej zamówiony w wypożyczalni samochodów Gdańsk.

Published by