Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko - zasady korzystania z auta

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Stara się zatem spełniać oczekiwania klientów i wychodzi im na przeciw. Trzeba jednak dokładnie przeczytać regulamin i zadać odpowiednie pytania zanim podpisze się umowę najmu.

Trzeba dokładnie wiedzieć kto może zostać najemcą i kierowcą. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko w regulaminie dokładnie określa ile lat musi mieć kierowca i jaki długo posiadać prawo jazdy. Dodatkowo jakie musi posiadać inne dokumenty.

Trzeba pamiętać, że trzeba zgłosić wszystkich kierowców. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko musi dokładnie wiedzieć ilu będzie kierowców, kim oni są i w jakim okresie będą użytkowali samochód. Jeżeli będzie to osoba, która tylko odbierze samochód, musi być wcześniej uiszczona opłata za wynajem.

Dodatkowo trzeba zapoznać się z określonymi przez regulamin obowiązkami wynajmującego i jaka ciąży na nim odpowiedzialność za pojazd. Określone jest tam punkt po punkcie jak należy postępować w przypadku np. stłuczki.

Każda wypożyczalnia musi też wiedzieć, gdzie kierowca będzie się przemieszczał samochodem. Należy sprawdzić czy samochodem można wyjechać za granicę, ponieważ nie każda wypożyczalnia na to pozwala.

Published by