Nowe terminale na lotnisku a wypożyczalnia samochodów Gdańsk

Port lotniczy w Gdańsku do 2011 roku obsługiwał dwa i pół miliona pasażerów rocznie. Nowy terminal, który został oddany do użytku w kwietniu 2012 roku pozwala na podwojenie tej ilości. Cały czas rozwija się infrastruktura wokół lotniska, ułatwiając osobom podróżującym do Trójmiasta dostanie się do miejsc docelowych.

Wciąż usprawniane są połączenia komunikacji miejskiej z każdym z trzech miast, powstała niejedna, nowa wypożyczalnia samochodów Gdańsk chce też doprowadzić do lotniska kolej miejską. Łatwe dotarcie do centrum Trójmiasta znacznie poprawiłoby komfort podróżowania samolotem. Wiadomo, że osoby wybierające ten środek transportu chcą szybko znaleźć się w mieście. Dzięki dobrej infrastrukturze transportowej wzrośnie zadowolenie klientów lotniska.

Wybudowanie drugiego terminala wpłynęło na modernizację całego portu lotniczego. Dzięki zwiększeniu jego możliwości, pasażerowie mogą odlecieć stąd do kilkunastu nowych portów, co powiększyło ilość lotnisk docelowych do 54. Wzrosło też zainteresowanie terenami wokół lotniska, na których powstają coraz to nowe inwestycje. Dużą popularnością cieszą się wypożyczalnie samochodów Gdańsk, Gdynię i Sopot znacznie przybliżając pasażerom samolotów.

Wynajem auta jest doskonałym sposobem na poruszanie się nie tylko z lotniska do konkretnego miejsca. Wiele osób korzysta z wypożyczalni samochodów Gdańsk, by w trakcie pobytu w Trójmieście móc załatwić najważniejsze sprawy w odległych od siebie punktach, bez oczekiwania na taksówki czy komunikację miejską.

Published by