Wypożyczalnia samochodów Gdańsk w Terminalu Miasto

Wraz z otwarciem nowego terminalu na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie koło Gdańska, uruchomiony został tzw. Terminal Miasto, który ma wpłynąć na poprawę jakości obsługi pasażerów, którzy planują wylot do innych miast. Terminal znajduje się w centrum Gdańska, co pozwala na dotarcie do niego bez marnowania czasu w dowolnym momencie.

Klienci mogą tam zakupić bilety lotnicze oraz usługi turystyczne. Mogą też zgłosić się do wcześniejszej odprawy, co znacznie skróci ich czas pobytu na lotnisku przed wylotem. Oczywiście nie wszystkie linie lotnicze akceptują tą formę odprawy, tak więc nie będą z niej mogli skorzystać klienci FinnAir, SAS, RyanAir, Airberlin czy Flybe. W ramach Terminalu Miasto działa też wypożyczalnia samochodów Gdańsk oraz biura podróży.

Rozwiązanie to znacznie zmniejsza natężenie ruch na terenie samego lotniska. Wszystko odbywa się w sposób uporządkowany, a pasażerowie mogą korzystać z uroków miasta niemal do ostatniej chwili pobytu. Dobrze zorganizowane wypożyczalnie samochodów Gdańsk, znajdujące się w holu ogólnodostępnym lotniska, usprawniają komunikację do i z centrum Trójmiasta.

Należy pamiętać, że zarówno do Gdańska, jak i Gdyni jadąc wynajętym autem musimy kierować się na obwodnicę, która prowadzi wprost do Gdyni. Jeżeli naszym celem jest Gdańsk, musimy skręcić na Pruszcz Gdański lub zjechać z obwodnicy w okolicy dzielnicy Gdańsk-Wrzeszcz. Większość wypożyczalni samochodów Gdańsk oferuje w dodatkowym wyposażeniu GPS, który powinien sprawnie doprowadzić nas do celu.

Published by