Ciężarówki w wypożyczalni samochodów Gdańsk

Wynajem samochodów staje się coraz bardziej powszechną metodą zapewnienia transportu w firmie i na potrzeby prywatne. Dzięki wypożyczalniom samochodów Gdańsk przedsiębiorcy Trójmiasta nie muszą inwestować w zakup nowych pojazdów. Koszty związane z opłatami za wynajęcie są przewidywalne i znane w chwili podpisywania umowy. Niektóre firmy pożyczają samochody na długie okresy, korzystając ze znacznie obniżonych cen.

Każda wypożyczalnia samochodów Gdańsk stara się zachęcić klientów do wynajmu długoterminowego, który gwarantuje stały dopływ pieniędzy. Dlatego opłaty za wynajęcie pojazdów powyżej 30 dni są znacznie niższe od tradycyjnych dniówek, które stanowią podstawowe okresy rozliczeniowe. Stosowane są również różnego rodzaju opcje dodatkowe. Niektóre wypożyczalnie wprowadzają limity kilometrów i inne rozliczenia.

Wielu przedsiębiorców i klientów indywidualnych poszukuje w wypożyczaniach samochodów dostawczych. Poszukiwane są mini vany, vany oraz samochody ciężarowe. Te pierwsze auta zazwyczaj posiada w swojej ofercie każda wypożyczalnia samochodów Gdańsk. Samochody powyżej 3,5 tony oferowane są przeważnie przez specjalistyczne wypożyczalnie.

W większości przypadków wypożyczalnie oferują samochody osobowe, czyli takie, których masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W ofercie można znaleźć Ople Vivaro, Renaulty Traffic i Master oraz mniejsze Citroeny Berlingo. Popularne są również Fiaty: Doblo i Fiorino. W zależności od tego, czy chcemy przewieźć jedynie ładunek, czy też zależy nam na pojeździe służącym do przewozu ładunku i osób, możemy wybrać odpowiedni dla naszych celów model auta.

Published by