Renault Traffic w wypożyczalniach samochodów Gdańsk

Mikrobusy są niezwykle przydatnymi pojazdami. Pozwalają zorganizować transport wielu osób bez konieczności wynajmowania autokaru lub taksówek. Firmy mogą dzięki nim zorganizować wyjazd wielu pracowników na szkolenia lub integracyjny wypad za miastem. Osoby fizyczne mogą zapewnić transport podczas uroczystości. Dlatego wynajem tych pojazdów jest bardzo popularny i zajmuje się nim każda wypożyczalnia samochodów Gdańsk.

Atutem mikrobusów jest to, że może nimi kierować każdy kierowca, który posiada prawo jazdy kategorii B, ponieważ ich masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Jednym z najpopularniejszych pojazdów tego typu jest Renault Traffic. Samochód posiada trzy rzędy siedzeń i może być środkiem transportu dla 9 osób. Szerokie i przestronne drzwi oraz nisko położona podłoga pomagają na łatwe wchodzenie i wychodzenie z kabiny nawet osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się.

Pierwsza wersja Renault Traffic powstała w 1980 roku i swoim wyglądem przypominała nieco Mastera. W 2001 roku zadebiutowała nowa generacja tego pojazdu. Auto zostało skrócone i zmniejszone. Dzięki tym zmianom samochód zyskał niezwykle nowoczesną linię. Niemal każda wypożyczalnia samochodów Gdańsk posiada ten pojazd w wersji z przesuwnymi drzwiami bocznymi oraz skrzydłowymi drzwiami z tyłu.

Na popularność tego auta w wielu wypożyczalniach samochodów Gdańsk wpływa komfort podróżowania. Charakterystyczną cechą tego pojazdu są panoramiczne szyby, które zapewniają doskonałą widoczność. Ciszę w kabinie osiągnięto dzięki osłonom i odpowiedniej tapicerce. Podróż w Renault Traffic nie jest męcząca ani dla pasażerów ani dla kierowcy.

Published by