Nowe terminale i wynajem samochodów Gdańsk - oferta lotniska.

Euro 2012 to niebywałe wydarzenie, wydarzenie, które ściągnęło do naszego kraju tysiące, a nawet miliony turystów, wiernych kibiców z całej Europy. Na szczęście, dzięki poczynionym inwestycjom nasze dworce, lotniska mogły godnie przywitać przybyłych kibiców.

Jedną z najważniejszych inwestycji poczynionych w tym kierunku była budowa kolejnego terminalu na lotnisku w Gdańsku. terminalu, dzięki któremu lotnisko może sprawnie, szybko, a co najważniejsze bezpiecznie obsłużyć ponad 5 mln pasażerów rocznie.Nowe terminale powstały na zachód od istniejącego. Z całą pewnością jest to inwestycja, która zaowocuje w przyszłości.

Jednak nowy terminal to nie jedyna „gratka” dla podróżnych. Międzynarodowy port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku to jeden z najnowocześniejszych i największych portów lotniczych w Polsce. Lotnisko, które swoim pasażerom ma wiele do zaoferowania. Znaleźć można tutaj liczne punkty usługowo- handlowe, można wymienić walutę, kupić biżuterię dla ukochanej, wysłać list czy wypożyczyć samochód.

Wynajem samochodów, z podstawieniem bezpośrednio na lotnisko w Gdańsku, to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort podróży i jak ognia unikają środków komunikacji miejskiej. W ofercie wynajem samochodów Gdańsk znaleźć można kilkanaście firm, które specjalizują się w owej dziedzinie.

Aby skorzystać z oferty wynajem samochodów Gdańsk wystarczy wejść w zakładkę wypożyczanie samochodów, wybrać dla siebie dogodną firmę, skontaktować się właścicielem i gotowe. Minimum formalności maksimum zadowolenia. Lotnisko im. Lecha Wałęsy - najnowocześniejsze lotnisko w Polsce.

Published by