wynajem samochodów Gdańsk i nowa infrastruktura drogowa.

W dniu, w którym M. Platini ogłosił, że Polska i Ukraina zostają organizatorami mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku wszystko stało się jasne. W naszym kraju, w trybie natychmiastowym rozpoczęto przygotowania do tego ważnego wydarzenia. Rozpoczęły się budowy, przebudowy, rozbudowy. To wszystko nie ominęło i lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. Zainwestowano w budowę nowych układów drogowych i parkingowych, w budowę nowego terminalu, rozszerzono ofertę portu lotniczego, etc.

Dziś, port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku zachwyca swoją estetyką i okazałością usług. A inwestycje w nowy układ drogowy i parkingowy znacznie ułatwiły, usprawniły komunikację samochodową do lotniska w Gdańsku. Utworzono specjalną strefę dla taksówek i środków komunikacji miejskiej. A dla kierowców przygotowano wiele ciekawych promocji parkingowych, utworzono nowy układ drogowy do terminalu. To wszystko sprawiło, że ruch do lotniska przebiega szybciej, a co więcej jest znacznie bezpieczniejszy.

Władze zadbały również i o komfort podróżnych, rozbudowując ofertę usług. Dziś, ten nowoczesny port lotniczy swoim podróżnym oferuje nie tylko usługi cateringowe, handlowe, ale także usługowe. Do dyspozycji podróżnych jest kilkanaście firm specjalizujących się w wynajem samochodów Gdańsk. Wynajem samochodów Gdańsk, to doskonała propozycja dla wszystkich podróżnych, którzy cenią sobie komfort i niezależność. Wynajem samochodów Gdańsk sprawi, że bez problemu dotrzesz w każde miejsce.

Published by