Wynajem samochodów Gdańsk i promocje parkingowe.

Port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, to coś więcej, aniżeli tradycyjne lotnisko. Dlaczego? Aby odpowiedzieć na to pytanie warto bliżej przyjrzeć się portowi, sprawdzić, jakie usługi ma ono do zaoferowania klientom. W czym tkwi jego sukces?

Międzynarodowy port lotniczy w Gdańsku ma do zaoferowania swoim podróżnym szeroką gamę usług i produktów. Do najpopularniejszych zaliczyć można: wynajem samochodów Gdańsk, asystę PRM, szeroką gamę punktów gastronomicznych, handlowych i usługowych. Wynajem samochodów Gdańsk, to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie poruszać się po mieście, uniknąć tłoku w środkach komunikacji miejskiej. Korzystając z usługi wynajem samochodów Gdańsk podróżni zyskują przede wszystkim komfort i wygodę.

Oprócz ww. podróżni mogą skorzystać z dogodnej i bogatej oferty parkingów. Do dyspozycji podróżnych są parkingi krótko, średnio, długoterminowe, parking Kiss and fly. Zasada korzystania z owych parkingów jest banalnie prosta. Aby móc skorzystać z parkingu należy najpierw pobrać bilet. Opłata za korzystanie z parkingu pobierana jest przed wyjazdem z parkingu. W przypadku zguby biletu na kierowcę nakładana jest opłata w wysokości stu złotych.

Ww. port lotniczy ma również ciekawe promocje dla poszczególnych klientów.Obecnie ( do końca czerwca) aktualne są dwie oferty. Pierwsza skierowana jest wyłącznie do klientów wylotów czarterowych i jest to tzw. czartery postój „tydzień” i dwa tygodnie. Druga oferta skierowana jest do klientów tanich linii lotniczych. Osoby korzystające z owych promocji parkują swoje środki lokomocji na tzw. niebieskim parkingu.

Published by