Wypożyczalnia samochodów Gdańsk - popularne modele Renault

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferuje szeroką gamę samochodów. Wychodząc klientom na przeciw stara się trafiać w ich gust, możliwości finansowe oraz potrzeby chwili.

Marek samochodów w wypożyczalni samochodów Gdańsk jest gro, ale królują oczywiście te najpopularniejsze w tym Renault. Renault podbił polski rynek modelem Clio i Megane, które na dzień dzisiejszy są najchętniej wynajmowanymi samochodami.

Clio jako mały samochodzik ma też niższą cenę wynajmu. Poza tym mało pali, a jego gabaryty w dużym mieści to ogromny atut. Bez problemu można nim zaparkować. Jest wypożyczany, na krótkie, konkretne pobyty, które mają napięty program.

Megane to samochód większy z dużym bagażnikiem. Chętnie wynajmowany przez rodziny z dzieckiem, ponieważ bagażnik spokojnie pomieści wózek i jeszcze dwie torby.

Te modele Renault palą standardowo koło 9-10l/100km i są bardzo wygodne. Renault stawia na wygodę podróży i rodzinne wyjazdy, dlatego ich samochody są bardzo komfortowe.

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk dysponuje także innymi modelami Renault, ale dwa są najpopularniejsze. Nie są tak sztywne jak Fordy, są bardziej łagodne i miękkie. Z tego też powodu są dobry samochodami na dłuższe trasy lub miejskie korki.

Published by