Wypożyczalnia samochodów Gdańsk. Kwestie podstawień i zwrotów

Lato to taki okres, kiedy wszyscy wyjeżdżamy na wakacje i chcemy korzystać z uroków wypoczynku. Wielu z nas wybierze się w tym roku nad Bałtyk, gdzie nie można nie zwiedzić choćby Gdańska. To piękne miasto portowe w Polsce ma uroczą starówkę z pomnikiem Neptuna i jakże długą i burzliwą historię. Jest to jedno z najstarszych polskich miast i kolebka „Solidarności”. Stąd pochodzi jedna z największych polskich ikon politycznych - były prezydent Polski Lech Wałęsa.

Zwiedzanie Gdańska jednak najlepiej zaplanować autem. Jeżeli nie mamy swojego, warto coś wypożyczyć. Wypożyczalnia samochodów Gdańsk oferuje rozmaite modele aut w przyzwoitych cenach, dzięki czemu będziemy mogli uniknąć jazdy zatłoczonymi środkami komunikacji miejskiej i nie pozbędziemy się resztek pieniędzy na wczasach. Wypożyczalnia ta oferuje również wiele usług dodatkowych.

Wśród nich znajdziemy m.in. bezpłatne podstawienie auta na lotnisko (jeśli sobie życzymy), dworzec PKP lub hotel. Warto zwrócić uwagę, że mnóstwo wypożyczalni pobiera za tego typu usługę dodatkową opłatę, natomiast w wypożyczalni samochodów Gdańsk podstawienie auta na miejsce wskazane przez klienta odbywa się całkowicie darmowo.

Podobnie rzecz się ma ze zwrotem auta. Warunek jest tylko taki, że auto musi być nieuszkodzone i zatankowane do pełna. Inaczej może być problem z odzyskaniem wpłaconej przy rezerwacji auta kaucji za wynajem. Jeżeli umówiliśmy się z pracownikiem wypożyczalni samochodów Gdańsk na zwrot samochodu w miejscu innym niż siedziba wypożyczalni, nie ma najmniejszego problemu, gdyż na miejsce to zostanie wysłana odpowiednia oddelegowana przez WSG osoba.

Osoba ta zabiera od nas samochód (wcześniej oczywiście sprawdza jego stan ogólny oraz ilość benzyny w baku), a następnie podjeżdża pod wypożyczalnię. My natomiast nie musimy się już niczym przejmować…

Published by