Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko Rębiechowo.

Szukasz samochodu? Chciałbyś wyjechać z rodziną na długi weekend? W Gdańsku bywasz tylko czasami i nie masz ochoty utrzymywac dodatkowego auta? U nas znajdziesz auto, którym szybko, a co najważniejsze bezpiecznie dotrzesz do wyznaczonego miejsca, przemierzysz tysiące kilometrów.

Wypożyczalnia samochodów PIAST RENTAL, to raj dla wszystkich kierowców. Aby skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów Gdańsk lotnisko wystarczy mieć ukończone 21 lat, posiadać aktualne prawo jazdy, wpłacić kaucję. Formalności ograniczamy do minimum - umowa jest bardzo prosta i przejrzysta.

Wystarczy wystarczy wypełnić formularz rezerwacji dsamochodu, a następnie ustalić z przedstawicielem firmy szczegóły dotyczące odbioru samochodu.

Podstawienie na lotnisko w Gdańku Rębiechowie bez dodatkowych opłat (minimalny okres wynajmu 3 dni). To oznacza, że bez tracenia czasu i pieniędzy na dojazd do nas odbierzesz samochód o umówionej porze bezpośrednio z lotniska w Gdańsk Rębiechowo. Chęć odbioru z lotniska prosimy zgłosić na etapie rezerwacji wypożyczaneo auta.

Published by