wynajem samochodów Gdańsk i asysta PRM- najpopularniejsze usługi.

Gdańsk to miasto, które wie jak zadbać o turystów. Najlepszym tego przykładem jest Międzynarodowy Port lotniczy im. Lecha Wałęsy. W czym tkwi jego siła i co sprawia, że turyści są nim zachwyceni. Po pierwsze i najważniejsze bogata infrastruktura, liczne usługi, etc. Spośród usług na szczególną uwagę zasługuje asysta PRM na lotnisku i wynajem samochodów Gdańsk. Dlaczego właśnie one?

Asysta PRM, to specjalna usługa skierowana do osób niepełnosprawnych, osób z ograniczoną sprawnością ruchową, Dzięki owej usłudze ww. osoby nie muszą się martwić, że spóźnią się na samolot czy nie poradzą sobie z określonymi czynnościami.

Aby skorzystać z owej usługi wystarczy wejść na stronę portu lotniczego w Gdańsk, wejść w zakładkę asysta PRM, wypełnić formularz, a następnie odesłać go na dany adres. Dzięki temu w momencie, kiedy dotrą państwo na lotnisko asysta już będzie na was czekać.

Wynajem samochodów Gdańsk, to usługa, dzięki której szybko, bezpiecznie, a co najważniejsze komfortowo dotrzemy do wyznaczonego celu. W końcu samochód, to jeden z najlepszych i najszybszych środków podróży. Nic więc dziwnego, ze firmy specjalizujące się w branży wynajem samochodów Gdańsk, prosperujące na terenie lotniska cieszą się tak wielkim zainteresowaniem i popularnością.

Ale to nie wszystko co turystom ma do zaoferowania ten nowoczesny międzynarodowy port lotniczy. Oprócz ww. znaleźć tutaj można i kantor wymiany walut, pocztę, sklep jubilerski, punkty gastronomiczne, punkty usługowo- handlowe i jeszcze wiele, wiele innych obiektów użyteczności publicznej.

Published by